World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Sosyal Puan Sistemi

Sponsor Sistemi oyuncuların sunucuya bağış yaparak token almalarını ve bu tokenler ile bazı eşyalar elde edebilmelerini sağlayan sistemdir.

Yeni sunucumuz World of UO: Efsaneler sunucusunda sponsor sistemi bulunmamaktadır. Token denilen eşyayı elde etmek isteyen oyuncularımızın yapması gereken tek şey World of UO'nun daha fazla kişiye duyurulmasına yardımcı olmaktır. World of UO'nun sosyal medya hesaplarını takip ederek ya da twitch yayınları yaparak token kazanabilirsiniz.

Aşağıda nasıl sosyal puan kazanabileceğiniz anlatılmıştır.

Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edin

Aşağıda World of UO'nun sosyal medya hesapları paylaşılmıştır. Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günü hesaplarımızı takip edenler arasından bir kişi 30 Sosyal Puan kazanacaktır. İşte takip etmeniz gereken sosyal hesaplar:


Her sosyal platform için çekiliş yapılır. Yani bu şekilde her hafta toplamda 300 Sosyal Puan dağıtılır. Takipçiler arasından bir kişi rastgele seçilir ve oyunculara duyurulur.

Twitch Yayını Yapın

Oyuncularımız aksiyon, etkinlik ya da her türlü macerasını kendi twitch kanallarında yayınlayabilirler. Yayının konusuna göre sosyal puan kazanırlar:

EtkinlikSosyal Puan
Aksiyon Yayını30
Kale/Şehir/Sur Savaşı Yayını60
PVM Etkinlikleri15

Yapılan yayın en az 1 saat sürmelidir. Yayını izleyen kişi sayısı önemli değildir. Bu şekilde yayınlar ile günde kazanılabilecek Sosyal Puan 60'ı geçemez.

Sosyal Puanları Yüklemek

Kazandığınız sosyal puanları karakterinize yüklemek için [referans komutu kullanabilirsiniz. Aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir:

Sosyal Puan

Size verilecek referans kodları tek kullanımlıktır. Ayrıca karakterler arasında transfer edilememektedir.

Sosyal Puanları Tokene Çevirmek

Bunun için [sponsor komutu kullanabilirsiniz. Burada Referans kategorisinde sosyal puanlarınızı harcayabilirsiniz:

Referans Kategorisi

Buradan 200 sosyal puan karşılığında 150 token kontratı elde edebilir ve bunu karakterinize yükleyerek diğer sponsor kategorilerinde harcayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız