World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Baskın Sistemi

Baskın, belli bölgelerde, belli sayıda seçilmiş yaratığın doğması ve finalinde varsa eğer liderlerinin öldürülmesi üzerine kurulmuştur.

Oyuncular [raid komutu kullanarak aktif baskın listesine ulaşabilirler. Aynı anda birden fazla baskın olabilir. Bu durumda oyuncular, özellikleri kendileri için en uygun olan baskını seçebilirler.

Baskın listesi ana sayfada görüntülenir:

Baskın 1

Her baskının belirli bir süresi vardır. Bu süre içinde sonlandırılmayan baskınlar sona erdirilir. Ayrıca belli sayıda yaratık öldürüldüğünde de otomatik olarak sonlanır.

Baskınların detaylarına, baskın adının sol tarafındaki mavi buton yardımıyla ulaşabilirsiniz. Aşağıdakine benzer bir ekran açılacaktır:

Baskın 2

Bu sayfadan baskının hikayesi, yeri, kalan süre, tamamlanma oranı, liderin adı/türü, en fazla katkı sağlayanlar ve paragon/pırıltı oranları görülebilir.

Baskın yaratıkları belli şanslarla paragon ya da pırıltılı doğabilirler. Bir yaratığın paragon ya da pırıltı olarak doğma ihtimali görmezden gelinerek baskına özel değerler kullanılır. Bu da daha fazla paragon puanı ve kaliteli eşya anlamına gelir.

Baskınlara katılmanın bir avantajı da, kesilen yaratıkların normale göre 2 kat fazla deneyim puanı vermesidir.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız