World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Wiskey109110402
2Adriel108977292
3Ruffles108268794
4Orphan107353020
5AloneDark1052021425
6Hayaliva104751837
7Emilia1031221078
8Sheldon CoopeR1022161597
9HeleN WandererS1001238533
10Adolomin De'lie9798868
11Daenerys95411498
12Lila El Turco911396600
13Veto8549914
14BeybiSu80143695
15Venus800
16Mihriban79190930
17Defne-7874201
18Geshnie75537361
19Ferra Mante72703731
20Hayal Liva71485764
21Francesca69109197
22Amarie Pablo63577811
23Daphne Oxinos63422228
24Silvia6342700
25Nessa Seregon631786
26Gwen Hellsing61172117
27Deluna F'lowers611288
28Tomris57552553
29ERCAN57206248
30GeraldOfRivia51495311
31Conqueror49197524
32Deli Coban47222370
33Shang Deu Fangs47117569
34Tosun4540772
35Kossa44532280
36Fucker Fukara44141895
37Journalist41330658
38Arden39138707
39Behzat C37414996
40Anoraxia37193208

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız