World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Bone Collector1684591401
2Linda Beatrix1684562267
3BoneCollector166261073
4Crismare16611434
5Daphne Oxinos1573665437
6Slayer The AnimaL's1523744007
7Canavar Dede1521220994
8Jane Lee1512869319
9MathOnn The AnimaL's1512068188
10Daenerys1511180947
11Hz Hakan Bey151154357
12Of The AnimaL's15169452
13TameSado1517812
14Glanza1504078101
15Vorteyn AnimaL's1503518351
16coolfreez1503248471
17Behzat C1501919575
18Amarie Pablo142804403
19Canavar Nine142436678
20ArcherY AnimaL's138631343
21Epidemic132765840
22Ancient Behemoth12755861
23Xaycna12679501
24Conan125300372
25Falvara1231487909
26Nessa Seregon1221530042
27Zeitin120105006
28King El Turco1191158189
29HeleN WandererS113448096
30Pacemaking111103543
31Orphan1102928191
32Ameterasu109293420
33Artemis1071430456
34Francesca106111596
35Blancha 103565383
36Talaria10218091
37Efulim98642788
38DELi HaYRi94288630
39Animal Tame92230683
40MathOn Archery90555017

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız