World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Savaşçı Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Coumadin De'lie Tronje49139590
2Gangsta'sPradise4528640
3Auf WiederSchaun4319480
4Raylenne433580
5Elcin Sangu- Gryffindor4094330
6KJ NooN Sanchez4068740
7TIKIR El Turco4055545
8Wagner De'Luca4022091
9Xzex4021840
10Wilterol St'rauss4015820
11BabaHANZO4012125
12BraZZers Company4010460
13Bozkurt Efe Han-4010270
14Shadow Risus406300
15Rachel400
16Resus400
17Klose3991620
18Caligula3991100
19IsimBulPageAt3990260
20Jacobo 3990260
21Xaxa De'lle Gryffindor3971450
22MassiveStroke3966970
23Ortam Kizi3942650
24Fae De'Vincentis3655610
25The KaRa Acquaintance3652010
26Penelope Cruz Paradaisu-3036660
27IsimBulPageAt2947480
28Marx Patriottias2932940
29Geleyim mi2846300
30Baver2626790
31Zenci2218160
32Gaddar 2121010
33Chef Unhallowed2115300
34Cemalettin Hanzo Delibas2016510
35SiGma Gryffindor203240
36DrNasko- Acquaintance1922000
37Chuck1921520
38Sui195550
39KalinKablo Gryffindor1812480
40isimbulpageat186450

Sohbet Odamız

Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Facebook Sayfamız