World of UO
Oyunu İndir ve Oynamaya Başla Otomatik Olarak Oyun Hesabı Açılır

Okçu Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Codex Al'Thor742286324
2Decker-62121800
3Kahz El Casperol56453578
4Uchiha Sasuke-55550316
5Balkari5525657
6Rakshasa54752631
7Halet521251280
8Arkasis47815632
9Maria De'cabir46421681
10Alisha R'amirez44169136
11Poibra Jackal41251118
12Suki Seraphine40334637
13Quebsenuef38577840
14Mc Aliko34738930
15Tozkoparan X- SİNS33114676
16Mars32491936
17Gaddar Kemal3218970
18Carlos30251720
19Sorciere19495125
20Demar19124769
21Queen Victoria SİNS18148080
22IsimBulPageAt16140077
23Conspirator1625331
24GEBEREJACKSON13116232
25Samantha Scarlett SİNS10207761
26Philp10104756
27Spinachhi7185787
28GUDUBEDDiN6133154
29felssu5152465
30Jaog'har Leirdon5128995
31Hoppala588560
32Arven Let'a554791
33Nai'x NightBAT5817
34Robert Harcourt465976
35Cem Uzan418950
36Aelin Alqualonde380100
37Ayyasli Namik357020
38Syringe329604
39Boomer Risus322988
40the Archer39191

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız