World of UO
Oyunu İndir ve Oynamaya Başla Otomatik Olarak Oyun Hesabı Açılır

Büyücü Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Kollar Faca591240174
2Nemesis Al'Thor561169416
3Ra's al Gul50917698
4Melanor42323967
5Y.daluoa41612674
6Le'Blanc36587467
7Super Sayan3682541
8Sheep35686799
9Danielle35331482
10Nemessiss AlThor31108906
11Elisha R'amirez29477345
12WARZ28336476
13pesart27107176
14Pedat Seker2725229
15AnX25441762
16Beton Kemal24479249
17AEREN24281761
18Dead Casperol20472553
19nutella simit2086315
20AMBULANS2076739
21Salbeni Beatrix19419229
22Kirk Uc Seksen18288219
23nahcalel de brit17258597
24Delicious Cipetpet17116388
25Mamutii16149824
26inanyilmaz1655520
27worteX-15244160
28Felicity Channing15235131
29maimy enjoyer14160148
30Ashley Graham13297919
31Povder-13183435
32Azure Kathver12268892
33Preheat12243426
34Jupiter12174661
35Rise RikaB'RayiD1293586
36Juan R'amirez1222625
37Sekes11167177
38eneme11122337
39Queen Elizabeth SİNS1199053
40Nibba1173717

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız