World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Büyücü Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Sora Nova19431875
2Billy The Kid' Nif'i19114299
3Mucver18136317
4Guryabani Nif'i17371307
5fxdll.17164680
6Malison17111872
7Kelo16205885
8Cici Nova1549118
9Razor Jimmy Nif'i1514187
10POLYMER14162372
11faqetaxi Nif'i13301039
12Aokcufare13281756
13Haceli Sen'misin13273237
14YesiL1315425
15MagesS12321375
16Dusan Tadic1242737
17Xig'og1217944
18White Dead11275128
19Pronus Nif'i1156867
20Vincent Aboubakar10205846
21barrasavar10123110
22Gaz Pedal1030711
23Dunkleoste Icewing Scott8188872
24ERT8142161
25Lars Buttler-8141217
26Michy Batshuayi-893469
27Vladius7142917
28zemzem suyu7102805
29Nosferatu725944
30Nahviintass-6118513
31Yummi652143
32Fmartian652039
33Exo Scott64695
34JALE-5119380
35Kupa Besta538000
36Ownage.Com534587
37NegativeHigh511950
38JesterRainbow510173
39iPli Don Nif'i4108183
40zatensm499470

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız