World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Büyücü Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Deus EX Dominguez421784038
2Chagall22413350
3Lenny o'Leary YikimTeam18243949
4Durga13443046
5Rasputin Nif'i12291041
6Dark Blue12102707
7Haceli Senmisin9234316
8Ä°mgonnanextlevel9160945
9Beden iscisi86227
10Outlookers7108503
11Nakliyeci Sefer6457986
12Potential6355480
13Mukaddes6336256
14Kollar Faca6309999
15xxxm6233208
16Bozuk Fermuar686533
17Winterci621462
18Bold Pilot YikimTeam5414661
19Cuppa5398421
20Fake Taxi5145883
21Cafer-55545
22ramiz abi4297713
23true story4220005
24Dark Necromage4117958
25Bob445968
26Ramiz Dai-3141069
27Pronus- Nif'i366416
28Madison Parker360826
29A Greater Scum Nif'i358714
30Always n Forever2279876
31Amonra2257942
32Miyoooo2250649
33Scaup Nif'i2216209
34Anaximander2205387
35Milda2106544
36Viva la Vida-27558
37Turkish Kebap-24958
38Aynali Mahir1238249
39Terre Hermes1238000
40Phantom1233000

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız