World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Büyücü Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Deus EX Dominguez421654405
2Chagall22348211
3Lenny o'Leary18242149
4Durga1315998
5Rasputin Nif'i12291041
6Dark Blue12102707
7Haceli Senmisin1098442
8Ä°mgonnanextlevel9160945
9Beden iscisi86227
10xxxm74773208
11Outlookers7108503
12Nakliyeci Sefer6457986
13Potential6356680
14Bozuk Fermuar686533
15Winterci621462
16Amonra5406738
17Cuppa5398421
18Fake Taxi5145883
19Cafer-55545
20Bold Pilot4375200
21ramiz abi4297713
22true story4220005
23Terre Hermes4168000
24Dark Necromage4117958
25Bob445968
26Miyoooo3327906
27Ramiz Dai-3141069
28Pronus- Nif'i359066
29A Greater Scum Nif'i358714
30Syhstyhsh314649
31Always n Forever2279876
32Scaup Nif'i2214409
33Anaximander2205387
34Head Witch2156357
35Milda2106544
36Plague of Orc211558
37Viva la Vida-27558
38Turkish Kebap-24958
39Aynali Mahir1238249
40Phantom1233000

Üye Girişi




Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız