World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

DF / Paragon Puanı Sistemi

× UYARI: Bu sayfadaki bilgiler eskidir. Artifact Sistemi ile ilgili en güncel bilgileri içeren sayfamız için buraya tıklayın.World of UO: Kıyamet'te aşağıdaki kurallar geçerli değildir! Lütfen güncel başlıklara bakınız.

DF / Paragon Puan Sistemi güncellenmiştir!

Yeni Uygulama: DF / PP Sistemi

Aşağıdaki yazıyı dikkate almayın!

* * *

Emeğinizin karşılığını alabilmek için geliştirilmiş bu sistemde kestiğiniz her DF/Gauntlet Yaratığı için df puanı, paragon için paragon puanı alırsınız. Puanlar sizin artifact şansınızı arttırır.

DF Puan Sistemi

DF Puan Sistemi, geçen aylarda kullanılan Artifact Düşme Şansını arttıran, DF'ye günlerini veren kişiye ödül niteliğindeki bir sistemdir.

Paragon Puan Sistemi

Kestiğiniz her Paragon için bir sonraki Paragon Yaratıklardan minor artifact düşürme şansınızı arttıran bir sistemdir. Her paragon yaratık, Yaratığın Fame değeri / 1000 oranında öldürüldüğünde paragon puanı verir. Mesela 22500 fame olan paragon yaratık öldürülürse 22 paragon puanına eşit olur.

DF ve Paragon Puan Sistemine Bir Örnek

Artifact şanslarınızı [DF komutuyla öğrenebilirsiniz.Resim 1: 0 luck, 0 df puanı ve 0 paragon puanı ile artifact şanslarımız.Resim 2: 1200 luck, 0 df puanı ve 0 paragon puanı ile DF artifact şanslarımız.Resim 3: 1200 luck, 1000 df puanı ve 1000 paragon puanı ile artifact şanslarımız.Resim 4: 1200 luck, 95000 df puanı ve 11000 paragon puanı ile artifact şanslarımız.

Örnekten görüldüğü üzere DF ve Paragon Artifact şanslarımıza büyük etki yapmaktadır. Bu sistem aynı zamanda DF kasmayı, paragon öldürmeyi eğlenceli bir hale getirmektedir.

Üst Sınırlar

- DF Artifact Şansı %1.00 (Max)
- Paragon Artifact Şansı %5.00 (Max)

Yukarıdaki sayılar puanlar ve sahip olduğunuz luck ile ulaşabileceğiniz en yüksek artifact şansıdır. Eğer artifact düşürürseniz df puanı sıfırlanır, minor artifact düşürürseniz ise paragon puanınız sıfırlanır.

Bu sistemin diğer bir yararı belli bir seviyeden sonra df ve odalar eşit artifact şansına sahip olmaktadır, eğer paragon artifactları için konuşursak ise yaratığın fame değeri önemsiz olacaktır.

Yeni getirilen bir uygulama ile Luck kasmak zorunlu hale getirilmiştir. DF Puanlarınızı tam anlamıyla kullanabilmeniz için en az luck 1200 olmak zorundadır. Eğer 800-1199 arası ise df puanlarınız 2 ye bölünerek, 400-799 arası ise 3'e bölünerek ve 400'den az ise 4'e bölünerek hesap edilir.

DF ve Paragon Puan sistemi ile ilgili soru ve sorunlarınız için Yardım Forumlarını kullanabilirsiniz...

NOT: Hiçbir zaman kesin düşecek diye bir şey yoktur! Sistem sadece yüzde olarak artifact şansınızı arttırır.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız