World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

7 Haziran Güncellemeler

(20.00'dan itibaren geçerlidir)


1. Yeni Etkinlik: Ev Sahiplik Savaşı

Britain Köprü'ye yakın 7 adet ev akşam etkinlikleri ile sahiplerini bulacaktır.

Her akşam saat 21.00'da sahipsiz evlerden biri için etkinlik başlatılır. Taşa yakın duran oyuncular ile etrafında rakip oyuncu öldüren oyuncular guildlerine puan kazandırırlar.Etkinlik 30 dakika sürmektedir. Bu sürenin ardından en çok puan toplayan guild evin sahibi olma hakkı kazanır.

Guild isterse bu evi parasını vererek satın alabilir. Satın alan guildin bu evde sürekli kalabilmesi için guildin dağılmamış olması ve her akşam köprü yakınlarında aksiyon yapmış olması şartı aranmaktadır.

Eğer 1 hafta süreyle sahip olan guild oyuncularından hiçbiri köprüde birini öldürmemişse ev başka bir yere taşınır, ev yerine yeni bir arsa atılır ve burası için yeni bir savaş başlatılır.

Akşamları 21.00 da başlayan savaş tamamlandıktan sonra bir sonraki ev için aynı işlem yapılır. Eğer her iki evi de aynı guild kazandıysa etkinlikler sonlandırılır ve ev sahipsiz kalır. Ayrıca bağımsız oyuncular tarafından ev ele geçirildiğinde de etkinlik sonlanır.

Oyuncular aldıkları evleri istedikleri gibi şekillendirebilirler.

Bu şekilde 7 ev sahiplendirilene kadar her akşam 21.00'da etkinlik yapılacaktır.


* * *


2. Yeni Artifact Kasası: Pembe

Major Artifactlere 6 yeni artifact eklendi.Bu artifactler Pembe renk artifact kasası içinden çıkmaktadır.
* * *


3. Halk Şampiyonu (Barracoon)

Ilshenar'da 1 ile 2 gün arasında rastgele bir yerde Meraktus doğmaktadır. Meraktus kolay ölen bir yaratıktır.Öldüğü zaman cesedine Şampiyon Anahtarı düşer.Bu anahtarı Ilshenar -> Mushroom Cave'de bulunan Anahtar Koruyucusu Aina'nın üzerine bırakın ve şampiyonu başlatın.Şampiyon başladıktan ilk 3 saat içerisinde şampiyon öldürülürse sadece anahtarı teslim eden ve onun partisindeki üyelere PS düşer. 3 saati aşan durumlarda ise onu öldürenlere rastgele düşer.

Şimdilik sadece Barracoon anahtarı düşmektedir. Barracoon öldüğü zaman 6 tane 105 Power Scroll dağıtmaktadır. Günde bir kere başlatılabilmektedir.


* * *


4. Diğer Güncellemeler

- Malzeme Çantası (Supply Stone) her oyuncunun ihtiyaç duyduğu büyü malzemesi/pot/bandaj sayısını ayrı ayrı kaydedecek ve oyuncuların kaydettiği sayıları ekranı açan oyuncuya göre gösterecektir.

- Justice geçiş kapısının karşısındaki Skeletal's Lair zindanı genişletildi (Harrble'a teşekkürler).

- Malas haritasında bütünleşik eşyaları kaldırırken Axe yanında Battle Axe'da kullanılabilecektir.

- Handguards Of Shadows (+40 HP Bonuslu Madenci-Derici Eldiveni) takabilmek için son 3 dakika içinde maden kazmış ya da deri almış olma şartı eklenmiştir.

- Malas haritasında bir hayvan release ettiğiniz zaman yaratık doğrudan kaybolacaktır.

- Oyuncular geliştirilebilir yaratıklarının tüm özelliklerini sıfırlayıp kazandıkları yetenek geliştirme puanlarını tekrar dağıtabilecektir. Bunun için [yetenekler -> Geliştir butonu ile gelen ekranda Sıfırla butonu kullanılabilir.

- Oyuncular Bozulmuş Erdemler -> Compassion'daki etkinlikte çıkan final yaratığı Dread Horn'u öldürerek Defne İstiyor görevini yapmış sayılacaklardır.


İyi oyunlar!

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız