World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

14-18 Ağustos Güncellemeleri

1. Sur Sistemi Aktif Edildi

Ayrıntılar için buraya tıklayın.

2. Herding (Çobanlık) yeteneğine sahip oyuncular eğitilmiş (tame) hayvanları da çekebilecekler. Bu kişiler sadece "All Stay" konumunda olan hayvanları çekebilir. Bir hayvanı çekebilmek için onun en az tame yeteneğinin 25 eksiği Herding yeteneğine sahip olmalısınız.

3. İsim değiştirme oyun görevlileri tarafından yapılmayacaktır, bunu yapmanızı sağlayan kontrat Provisioner satıcısında 500,000 gold karşılığı alınabilmektedir.

4. Chivalry Büyü süreleri RunUO 1.0'a göre uyarlanmıştır.

5. Pazar alanı kaldırıldı, pazardaki satıcılarınızda ne varsa bankanıza taşınmıştır. Artık yeni alışveriş kenti Luna'dır.

6. Çalınabilir artifactlar aktif edilmiştir. İlk spawnlar silinmemiş ve sahiplerini bulmuştur. Sitemizden çalınabilir artifact sayılarını öğrenebilirsiniz. Bunlar orjinal sürelerine göre yeniden çıkmaktadır (Örneğin mavi ellik 26-38 gün arası).

7. Oto-Etkinlikler aktif edilmiştir.

Bunlar hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

8. Yeteneğe bağlı materyal şansları artmıştır.

Rare BOD olarak tabir edilen ve bodcu kasılmasını durdurmanın amaçlandığı üç bod yeteneğe bağlı olarak daha çok çıkma şansına sahip olmuştur.

Ayrıca Materyal şansları da iyileştirerek 120.0 yeteneğe sahip birinin mutlaka Spined, Horned ya da Barbed görev alacak şekilde olması ayarlanmıştır (Large hariç).

9. Başkasına bandaj basarken 4 - (dex / 60) formülü uygulanacaktır. Yani 60 dex ile 3 saniyede başkasına bandaj basabiliyorsunuz.

Ayrıca hayvanlarınıza bandaj basma süresinin dextery (el çabukluğu) ile bağlantısı da ortadan kaldırılmıştır. Artık ne olursa olsun hayvanınıza 2 saniyede bandaj basacaksınız.

10. Yedekleme sistemi geliştirildi. Bir kayıp durumunda en fazla 10 dakika geriye gidilecektir.

İyi oyunlar...

Bu makale Venus tarafından 20 Ağustos 2010 tarihinde yazıldı.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız