World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

18 Eylül - 9 Ekim Güncellemeleri

1. Silahlardaki magical özellikler RunUO 1.0 kurallarına çevrilmiştir. Ancak Evaluating Intelligence sahibi bir karakter daha fazla vuracaktır.

2. Newbie Center yaratıklarının 100 ve üzeri yetenek vermemesi sağlanmıştır (Böylelikle içeride PS bassanız da kasmanızın önüne geçilmiştir)

3. Yetenek tabanlı Bod Sisteminin formül sayısı 3'ten 5'e çıkarıldı. Yeni ara formüller: 110-114.9 ile 120 yeteneklerine özel formüllerdir. Böylelikle yetenek arttıkça daha iyi materyal, daha iyi bod çıkacaktır.

4. Otomatik restart eklendi. Sunucu her sabah saat 05:00'da 5 dakika öncesinden her dakika bildirilmek üzere restarta gidecek, zamanı geldiğinde restart atarak sunucu yeniden başlayacaktır.

5. Blacksmithy Runic Hammer'ları intensity değerleri Age of Shadows orjinal değerlerine göre %10 oranında arttırıldı.

6. Birden fazla okçu karakteri Easy UO yardımıyla yönetme makrosuna engel olarak bir IP adresinden en fazla 2 Archery yeteneğine sahip karakter açabilmeniz sağlandı.

7. Yeni bir otomatik etkinlik eklendi: Otomatik PvP Turnuvası. Sadece savaşçı karakterlerin katılabildiği bu turnuvada amaç rakiplerinizi yenmek ve finaldeki rakibinizi yenerek turnuvayı kazanmak.

8. Her karakter günde 2 takılma hakkına sahip olacaktır, günlük takılma haklarını bitiren stuck çekemeyecek. Ayrıca zindanlarda da takılma kullanamayacaksınız.

9. Sponsor hediyeleri menüsüne savaşçılara özel Dark Steed (koyu siyah binek) eklenmiştir (Tamerler için değildir).

10. Furtrader ve Tannerlara özel her 2 dakikada bir vendor değişimi sağlanmıştır, böylelikle makroyla vendordaki kaynağı çıktığı gibi tüketip alamayanların hakkını gasp engellenmiştir.

İyi oyunlar...

Bu makale Venus tarafından 09 Ekim 2010 tarihinde yazıldı.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız