World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

28 Şubat Güncellemeleri

1. Karakter ekranındaki QUEST butonu aktif edildi.

Size aldığınız görevleri ve tamamlanma durumlarını gösterir.2. Bireysel Görev Sisteminin test edilmesi için ilk etkinlik Mage ve Necrolara özel TILSIM görevi aktif edildi:

Adalet Toprakları, Ilshenar'ın en gizemli yerlerinden biridir. Bu topraklar üzerinde ortaya çıkan turnaların (crane) bie efsanesi vardır. Hikayeye göre bunlar kutsal büyücüler tarafından bilinen bir büyünün parçalarını taşımaktaydı.

Büyü parçaları doğru bir şekilde birleştirildiğinde büyü okunabiliyor ve başarıyla okunduğu takdirde kutsal büyücülerin giysisi ortaya çıkıyordu.

Ödül: Magician Robe (Physical %3)


Ödül olan Magician Robe:Bu bireysel etkinlik World of UO (2006)'dakinin aynısıdır (Link).

3. Ana sayfada yer alan Haftanın En İyileri listesinin kazananı her Pazartesi 00:00'da belirleniyor ve haftalık liste sıfırlanıyor.

Bundan sonra bu sıfırlanmayla birlikte haftanın en iyisi sunucuda duyurulacak ve 1 haftalık tam beyaz Robe ile ödüllendirilecek.4. Sponsorluk II. Dönem Bağışları açılmıştır, sunucuya yapacağınız bağışlarla:

- Dark Steed, Silver Steed (28 günlük)
- IP Limit: 6 ve 10 client
- Sponsor Robe

elde edilebilecek. Sponsor Robe renkleri Faction renkleri ve World of UO 2 (2006)'da kullandığımız buz mavisi olarak belirlenmiştir. İstediğiniz zaman kendiniz rengi değiştirebilirsiniz.5. "i must consider my sins" yazdığınızda online süresi yuvarlama usulü değil net olarak gün ve saat olarak göreceksiniz.

6. Otomatik Etkinliklerin ödülleri 1. 100k, 2. 75k, 3. 50k ve takım üyeli oyunlarda üyelere 25k olacak şekilde arttırılmıştır.

Tüm Ödül Miktarları İçin: Otomatik Etkinlikler

7. Otomatik Etkinlikleri kazananlar ayrıca "Ticket" denen eşyayı kazanacaklar. Bu eşyayı Britain'deki Trista'ya verdiğinizde size rastgele bir ödül verecek (hepsi belli bir şansla)

- 1 k Banka Çeki
- 1,5 k Banka Çeki (50%)
- 50'lik Reg Poşeti (20%)
- İsim Değiştirme Kağıdı (8%)
- Cinsiyet Değişiklik Kağıdı (8%)
- Ten Rengi Değiştirme Kağıdı (yeni) (5%)
- Özel Saç Boyası (5%)
- Özel Sakal Boyası (5%)
- Paragon Puanı (1500 puan) (3%)
- DF Puanı (500 puan) (1%)

Yapılan bu değişikliklerle amaçlanan Otomatik etkinliklere talebi arttırmak.

8. 120.0 Tailoring bir karakterin kumaş bod alma hatası düzeltildi.

9. Kale Kuşatması etkinliklerinde 1 saatlik sürede bir kişinin kazanması kesinleştiyse süre duracak ve etkinlik sona erecek (Tam 1 saat sürmek zorunda değildir).

* * *

Herkese iyi oyunlar!

Bu makale Venus tarafından 28 Şubat 2011 tarihinde yazıldı.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız