World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

12-19 Ocak Güncellemeleri

1. Power Scroll Elde Etmenin Kolaylaşması

- Ilshenar'da Spirituality yakınındaki Mushroom Cave'de PS ve şampiyon kafası elde edebileceğiniz yeni bir şampiyon alanı belirlenmiştir. Bu şampiyon aktif değildir, onu aktif etmek için Ilshenar'da rastgele bir yerde spawn olan Meraktus, Ilhenir ve Twaulo yaratıklarının cesedine düşen anahtar alınmalı ve şampiyon alanındaki vendora verilmelidir.

- Britain Bankası ile köprü arasına Trista adlı bir bod (görev) vendoru konulmuştur. Buradan Warrior, Archer, Mage, Scribe, Fisher, Miner ve Tamer sınıfları görev alabilir, yaptıkları görev karşılığında 105-110 PS ve para ödülü elde edebilir.

2. Sur Sistemi Güncellemeleri

- Sur kapıları tekrar kilitlenebilir olmuştur.

- Yeni bir sur tipi eklenmiştir (Luna tipi sur).

- Sur sahibi olmayan fakat 4,3 m lik hazır kale kullanan guildler 3,000,000 gold karşılığında evlerine tek bir Banker vendoru alabileceklerdir.

3. Özel Binekler öldüğü zaman sitede Özel Binek Eğitimleri sayfasında yazacaktır.

4. Faction Güncellemeleri

- Faction'a giriş şartlarına yenileri eklenmiştir: 2 gün online süre, en az 3 yetenek 100 olması ve en az 1 power scroll basılmış olması.

- [ayril ya da .ayril şeklinde kullanılan komuttaki Faction'dan çıkma butonu aktif edilmiştir. Faction'dan çıkmak için faction taşına gitmenize gerek kalmamıştır.

5. DF ve Paragon Puan Sistemi Güncellemeleri

- Demon Knight 100 df puanı, oda yaratıkları 50 df puanı verecek ve bu puanlar onu öldürenlerin verdikleri hasara göre dağıtılacaktır. Aynı olay Paragon Puan Sisteminde de mevcuttur.

- Tüm puanlar 100,000 puan üst sınır olacak şekilde tekrar belirlenmiştir. Bu puana erişen biri 100% ihtimalle bir artifact düşürecektir.

- [DF ya da .df yazarak ulaşılan Artifact Şanslarım ekranı yenilendi. Artık size düşebilecek artifactları da bu pencerede görebileceksiniz.

- Artifact şanslarında LUCK değerinin etkisi arttırılmıştır.

Daha Ayrıntılı Anlatımlar İçin:

- 12 Ocak 2011
- 14 Ocak 2011
- 17-18 Ocak 2011

Herkese iyi oyunlar

Bu makale Venus tarafından 19 Ocak 2011 tarihinde yazıldı.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız