World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

4 Haziran Güncellemeler

(21.00'dan itibaren geçerli)


1. Yeni Zindan: Ruhani Büyücü Mağarası

Zindana Hayvan Eğitmenliği seviye 85-100 arası oyuncular girebilirler.

Zindana Wisp Dungeon ile Nox Tereg arasındaki geçiş yolu üzerinde bulunan Elandur the Spirit Mage ile konuşarak girebilirsiniz.Zindandaki yaratıklar Hayvan Eğitmenliği 85-100. seviye yaratıklarıdır. İçeride banker, mage, healer ve bol miktarda at çekme taşı bulunmaktadır.


2. Yeni Ürün: Dayanıklılık Arttırma Kontratı

Bir eşyanın dayanıklılık gücünü (durability) 2000/2000 yapar. Hem tamir eder hem de dayanıklılık gücünü arttırır. Eşya tek kullanımlık olup sadece oyuncunun çantasındaki eşyalar için kullanılabilir.

Mağazadan 50 token karşılığında elde edilebilir.


3. Yeni Ürün: Oyun Hesabı Değiştirme Kontratı

Bir karakteri bulunduğu oyun hesabından başka bir oyun hesabına aktarmanızı sağlar. Kontrat kullanıldığı zaman bir ekran açılır. Bu ekrana aktarılacak oyun hesabı tümü küçük harfle, Türkçe karakter ve boşluk kullanılmadan yazılır. Onay verildiği zaman karakter oyundan çıkar ve ekrana yazılan oyun hesabına aktarılmış olur.

UYARI: Hatalı kullanmanız durumunda sunucu yetkilileri tarafından destek verilmemektedir. Bu nedenle lütfen oyun hesabını eksiksiz ve doğru bir şekilde girin.

Tek kullanımlıktır.

Mağazadan 1000 token karşılığında elde edilebilir.


4. Yeni Komut: [Premium

IP Limit arttırımına sahip oyuncular tarafından [premium komutu kullanıma açılmıştır. Oyuncular 10 dakika aralıklarla aşağıdaki görselde sunulan imkanlardan faydalanabilirler:
5. Yeni Ürün: Guild Üye Sayısı Arttırıcı

Savaş guildleri 15 kişilik limite sahiptir. Bu limiti 20'ye çıkarabilmeleri için oyuna bir kontrat eklenmiştir.

Mağazadan 200 token karşılığında elde edilebilir.
6. Diğer Güncellemeler

- Geliştirilebilir Hiryu oyuncular arasında transfer edilebilecektir.

- Doom Gauntletta çıkacak yaratık sayısı sadece o odada bulunan oyuncuları dikkate alarak belirlenecek, bekleme yapan oyuncular sayı belirlenirken dikkate alınmayacaktır.

- Bodcuların bod haklarını kontrata aktarmaları sonrasında bod alma süresinin 12 saat ileri atılması hatası giderildi, Aktarmadan 6 saat sonra bod alabileceklerdir.

- Mağaza menüsündeki hatalı olan bazı görseller düzeltildi. İsim Değişiklik Kontratı 25 tokene Diğerleri kategorisine eklendi.


Otomatik PVP Ligi

Bu akşam 23.00'da otomatik PVP Ligi düzenlenecektir. Ödüller katılımcı sayısına göre belirlencektir. 1. olan oyuncu ayrıca 150 token sahibi olacaktır.


İyi oyunlar!

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız