World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

16 Mayıs Güncellemeler

1. Kadim Efendiler Aktif Edildi

Zindan Efendilerinin son aşaması olan Kadim Efendiler aktif edilmiştir. Öldüreceğiniz her 3 efendi (mini boss) sonrasında bir kadim efendi zindanda rastgele bir yerde ortaya çıkacaktır.

Zindanların kadim efendilerini [zindan komutu ile görebilirsiniz:Bu ekranda adı kırmızı görünen zindan efendileri hayatta demektir.

Bir zindan efendisi öldürüldüğü zaman onu öldüren oyuncular (cesedi açabilmiş olmaları yeterli) 2 DF Tur Puanı kazanırlar.

Doom Gauntletta çıkan Demon Knight Boss ise 3 DF Tur Puanı verir.

Kadim efendiler rastgele yaratıklardan seçilmiş olup bazıları sadece hayvan eğitmenlerinin öldürebileceği zorlukta olabilirler.


* * *


2. Bozulmuş Erdemler (Corrupted Virtues) Aktif Edildi

Etkinlik başladığı zaman sunucudaki tüm oyunculara duyuru yapılır. Etkinlik başlama zamanları [zindan ekranı 3. sayfadan öğrenilebilir. Etkinlik Ilshenar haritası tapınak geçiş kapılarında yapılır.

Etkinlik 4 aşamadan oluşmaktadır:

1. Aşama: Kolay yaratıklardan 30 dakika içinde 100 tane öldürün.

2. Aşama: Orta zorlukta yaratıklardan 30 dakika içinde 50 tane öldürün.

3. Aşama: Güçlü yaratıklardan 30 dakika içinde 25 tane öldürün.

4. Aşama: Bozulmaya sebep olan efendiyi öldürün

Etkinlikler ilk olarak oyun yetkilileri tarafından başlatılır. Sonraki etkinlikler ise 6 saat - 24 saat aralığında rastgele bir saatte başlar. Ve bu süreç otomatik olarak devam edecektir.

Etkinlik ödülü Major Artifact almanızı kolaylaştırmak için 1 DF Tur Puanı ve 1 adet Artifact Taşı'dır.(Bu taş ve düzen bozucularla ile ilgili sonradan kapsamlı bilgi verilecektir. Artifact Taşı sistemi şu anda aktif değildir).


3. Doom Zindanı Kuralları Değişti

Savaşçılar, Hell Hound 5'lisi ve Fire Steed 2'lisi gibi bonus alanlar Terra Gauntlet adı verilen bölümde yaratık avlayabileceklerdir. Zindan içindeki Teleport NPC ile iki zindan arası geçiş yapılabilecektir.

Her IP adresinden sadece 1 karakter Doom sınırları içinde bulunabilecektir. Aynı IP adresinden birden fazla karakterle kasan oyuncuların tek karakteri kalıncaya kadar zindan dışındaki Victoria'nın yanına gönderilecektir.


* * *


Diğer Güncellemeler

- Şampiyonların bir sonraki yeniden başlama zamanları şampiyon idolünde görüntülenebilecektir.- PVP Kit'ten pouch kaldırılmıştır. Ayrıca hasar etkisi arttırılmıştır.

- Neira'nın kefeni (Hooded Shroud of Shadows) düşmemesi ile ilgili sorun giderilmiştir.

- Major Artifact için gerekli olan DF Tur sayısı 40'a düşürülmüştür.

- LRC Bağışlama ve Luck Bağışlama görevleri aktif edildi. Her iki görev de 1 DF Tur Puanı vermektedir.


İyi oyunlar.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız