World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

2 Mayıs 2017 - PVP Ligi

Sunucumuzda her akşam 21.30'da düzenlenmek üzere otomatik PVP Ligi başlatılmıştır.

Bu etkinlik iki aşamadan oluşur:
1. Aşama: Grup Maçları - Lig Usulü
2. Aşama: Finaller - Turnuva Usulü

Kayıt


Etkinlik başladığı zaman 5 dakika içinde [katil komutu kullanarak etkinliğe katılma isteğinizi belirtebilirsiniz.Lige katılım ücreti 40,000 gold olup toplanan tüm para 1. olan oyuncuya verilecektir. Kayıt ücreti turnuva başladığı zaman bankanızdan çekilir. Bu sırada bankanızda yeterli para yoksa etkinliğe alınmazsınız.

Ayrıca etkinliğe katılmak için savaşçı yeteneklerinizin en az 50.0 olması da diğer bir gereksinimdir.

Grup Maçları


Sunucu, katılımcı sayısına göre lig grupları oluşturur. Her grup en az 4 oyuncudan oluşur. Ancak bu sayı 7'ye kadar çıkabilir. 8 olursa iki adet 4 kişilik grup oluşturur. Döngü bu şekilde devam eder.

Gruptaki her oyuncu, diğer grup oyuncuları ile birebir müsabaka yaparlar. Yani 4 kişilik grupta her oyuncu en az 3 maç yapmak zorundadır.

Kazanan 3 puan alır, taraflar 10 dakika içerisinde yenişemezlerse 1'er puan hanelerine yazılır.

UYARI: Bir oyuncu lig maçları sırasında oyundan çıkarsa yapacağı tüm maçlarda yenilmiş sayılır ve onunla maç yapacak tüm oyuncular 3 puan kazanır. Ancak oyuncu tekrar oyuna girse de lig maçları bitene kadar etkinlikten çıkamayacaktır.

Averajın Hesaplanması: Rakibinizi ne kadar kısa sürede öldürdüğünüze bakılarak belirlenir. Yani hızlı öldüren daha avantajlı olacaktır.

PVP LİGİ

Lig puan tablosu için tüm oyuncular [lig komutunu kullanabilirler. Lig maçları yapıldığı sürece komut açıktır.

Finaller


Ligin tüm grup maçları bittiği zaman lig 1. ve 2. leri finaller aşamasına yazılırlar. Bundan sonraki kısım klasik 1vs1 PVP Turnuvası şeklinde tamamlanır.

Ödüller


1. olan oyuncu Katılımcı Sayısı x 40000 - 30000 kadar para ödülü alır, ayrıca ticket kazanır. 2. 20,000 altın, 3. 10,000 altın para ödülü alır.

Bu makale Venus tarafından 02 Mayıs 2017 tarihinde yazıldı.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız