World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Kale Fetihleri

Etkinlik gereği bir kalede isyan çıkar. Bu isyanın bastırılması için Lord British, Sosarialılardan yardım ister. Kaleyi fethetmek için kale bayrağına belli bir süre sahip olunmalıdır.

Kale, başka bir kişinin fethetme ihtimali kalmadığı zaman fethedilmiş sayılır. Yani bu kişi belli bir süre kaleyi elinde tutmuştur ve diğerleri geriye kalan sürede elinde tutsa da bu kişiyi geçemeyecek demektir.

Kaleyi fetheden kişi herhangi bir guilde dahil değilse hafta boyunca guildsiz olan tüm oyuncular kaleye girebilir. Eğer fethedenin guildi varsa, sadece o guild ve ittifak guildler kaleye giriş yapabilirler.

Ayrıca her kalenin bir de özel ödülü vardır. Genellikle bu ödül sunucuda tek kişide bulunabilecek bir kıyafettir.

Britain Kalesi


Etkinlik Zamanı: Pazar, 21.15

Bulunduğu Yer: Britain Batı KöprüsüAmaç: Etkinlik başladığı zaman normalde kale içinde bulunan bayrak kale önüne bırakılır. Bu bayrağa iki defa tıklayarak fetih sürecini başlatırsınız. Ancak bu süreçte diğer oyuncuların bayrağa tıklamamasını sağlamalısınız.

Kale Bayrağı

Bayrak kontrolünü ele geçirebilmek için görünür olmalı ve bayrağın tam üzerinde bulunmalısınız.

Etkinlik sonlandığı zaman genel bir duyuru geçilir ve bayrak tekrar kale içindeki eski yerine alınır.

Kaleyi fetheden kişi sonraki etkinliğe kadar yani bir hafta süreyle kaleye sahip olur. Ayrıca Britain Kalesi Fatihi kıyafeti de bu süre boyunca kendisine verilir.Kale komutanı eğer guildden çıkarsa ya da guilde girerse kaleye girebilecekler de ona göre yeniden şekillenir.

İlgili Yazılar

Sohbet Odamız

Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Forumdan Son Mesajlar

Facebook Sayfamız