World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Özel Binekler Yeniden Eklendi

Hayvan eğitmenlerine yardımcı olan 4 binek (Nightmare, Fire Steed, Unicorn, Ki-rin) bundan birkaç gün önce sunucudan kaldırılmıştı. Bu bineklere herkesin sahip olabilmesi için sistem değişikliğine gidileceğini söylemiştik. Bu yazıda yeni bineklerin çıkış yerleri ve süreleri ile ilgili bilgi verilecektir.

Yapılan değişiklikler aşağıda açıklanmıştır:

1. Çıkış Noktaları: Ilshenar (2. Dünya) üzerinde zindanlar hariç herhangi bir noktada doğabilirler. Doğabilecekleri alanlara daha önceden spawn olabildikleri Kirin Passage, Serpentine Passage, Ancient Lair, Spider Cave ve Ancient Wyrm Lair de dahildir.

2. Koruma: Eski sistemde özel binekle birlikte yaklaşık 10 tane onu koruyan yaratık spawn olurdu. Yapılan değişiklikle bu koruma kaldırılmış ve tamamen başıboş olarak doğması sağlanmıştır.

3. Çıkış Zamanları: Süreler biraz kısaltılmıştır:

Nightmare ve Fire Steed, 7-10 gün arası.
Unicorn ve Ki-rin, 4-7 gün arası.

NOT: Çıkış zamanları sitede belirtilmeyecektir, buna karşın çıkan bir bineği eğiten hayvan eğitmenleri binek loglarında kaydedilecektir. Bu loglara ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

Tüm spawnlar 5 Kasım 2010 Cuma saat 13:00'da atılmıştır. İlk spawnlar her zaman silinir, buna bağlı ilk binek 4 gün sonra spawn olabilecektir.

İlgilenenlere duyurulur...

Bu makale Venus tarafından 05 Kasım 2010 tarihinde yazıldı.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız