World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Yetenekleri Belirlemek ve Değiştirmek

World of UO'da Ultima Online oyuncularının oyuna ayıracak fazla zamanları olmadığını biliyoruz. Yaş ortalamamız yüksek ve artık farklı sorumluluklarımız var. Ancak bu oyunu unutamayan, aynı atmosferde günde bir iki saat gibi az bir süre de olsa bulunmak isteyen birçok eski oyuncu var.

İşte bu nedenle, ilk yeteneklerinizi biz size hediye ediyoruz. Dahası, bunları herhangi bir power scroll basmadığınız sürece değiştirme hakkı tanıyoruz.

Başlangıç Yetenekleri

Oyunun girişindeki yetenek belirleme işlemlerinde karakterinizde kullanacağınız iki temel yeteneği 50-50 olarak başlatabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz zaman açılan ekranda, yetenek toplamınız 700 oluncaya kadar yeteneklerinizi seçersiniz.

Yetenek Seçimi

Bu ekranda yetenek seçerken aynı zamanda sınıfınızı belirlersiniz. Yani, Animal Taming 100 seçerseniz Hayvan Eğitmenliği Sınıfı, Magery 100 seçerseniz Büyücü Sınıfı, Archery 100 seçerseniz Okçu Sınıfı, Swordsmanship-Fencing-Mace Fighting 100 seçerseniz Savaşçı Sınıfı üyesi olursunuz.

Eğer Tailoring ya da Blacksmithy yeteneğinizi bu ekran aracılığı ile 100'lerseniz, Tailor ve Blacksmith BOD'ları alamazsınız. Bu durum yeteneği yükseltmeye çalıştığınız zaman gelen uyarı ile size bildirilir.

Yetenekleri Değiştirmek

World of UO'da oyuncular hatalı olarak aldıkları ya da kullanmadıkları yetenekleri yenisi ile değiştirebilirler. Bunun için Britain'de Yetenek Taşı, Luna'da Yetenek Çeşmesi kullanılır.

Yetenek Taşı

Yetenek Çeşmesi

İki defa tıklamadan önce yetenekler ekranından düşürülecek yeteneklerin oklarını aşağı tarafa (düşüş) yönüne almalısınız. Ardından Yetenek Taşı ve Yetenek Çeşmesi yoluyla yetenek değiştirme arayüzüne geliniz.

Yetenek Değiştirme

Bu ekranda düşüşe aldığınız yeteneklerden sadece birini düşürebilirsiniz. Seçtikten sonra gelen ekrandan ise arttıracağınız yeteneği işaretlersiniz.

Yetenek Değiştirme

Yetenek değişikliği saatte bir kere yapılabilir. Ayrıca yetenekler toplamı bu sistemde hiçbir zaman 700 üzerinde olamaz. Eğer böyle bir durum varsa, ilgili yeteneğin artış miktarı yetenekler toplamı sınırına kadar olacaktır.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız