World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

World of UO: Efsaneler

Değerli ultima severler,

World of UO: Geçen Seneler Sizler için yeni bir Age of Shadows sunucusu hazırladık. Ultima Online'ın efsanelerini hatırlamak için hazırladığımız bu sunucuda adil ve seviyeli bir oyun ortamı sunacağımıza inanıyoruz.

Geçen seneki projemiz World of UO (2018)'de gerek sunucu sistemlerinde gerek yönetimde bazı açıklarımız vardı. Yeni sunucuda bunları kapatmaya yönelik eylemlerde bulunduk. İşte bunlardan bazıları;

Guildler için kişi sınırlaması getirdik

Savaş guildi ve normal guild olmak üzere iki farklı guild türü oluşturduk. Savaş guildlerinin her durumda birbirine düşman olmasını sağladık. Guildler için kişi limiti getirdik. Bir guild en fazla 10 üyeye sahip olabilecek şekilde ayarladık. Tüm ittifakları kaldırdık.

Garantili artifact sistemine geçtik

Şans faktörünü tamamen kaldırarak artifactların sırasıyla ve verilen eşit emek sonucunda düşmesini sağladık. Böylelikle oyuncuların kafasında artifactların filtrelenmesi ile ilgili şüpheler oluşmayacaktır.

Felucca'yı özendirdik

Oyuncuların daha fazla aksiyon yaşaması için oyuncuların birbirine saldırabildiği Felucca haritasına bazı avantajlar getirdik. İşte bunlardan bazıları:

  • Yaratık cesetlerinden Ilshenar'a göre %25 daha fazla para alın
  • Zindanlarda ortaya çıkan özel yaratıkları öldürerek minor ve major artifact düşürme şansına erişin
  • Pırıltılı doğan yaratıklar sayesinde sahip olduğunuz lucka bakılmaksızın kaliteli eşyalar elde edin.

Bodcu sistemini kaldırdık

İlk olarak 2005 yılındaki sunucumuzda kullandığımız bodcu sistemini geçmişte 2015 sunucusunda da kaldırmayı denemiştik. Özellikle oyunda her şeyi kolaylaştırması, insanları robotlaştırması ve oyun ekonomisine zarar vermesi ile sorun çıkaran bodcu sisteminden kurtulduk ve onun yerine emek vererek bod elde edebildiğiniz Topluluk Sistemi'ni getirdik. Ayrıca runic kitleri gold ile alabilmenizi sağladık.

Sponsorluğu kaldırdık

Sunucumuz bu sene sadece eğlenmek ve eğlendirmek için açılıyor. Ticari bir kaygısı olmadığı gibi hiçbir şekilde gerçek para ile sunucu yöneticileri oyunda elde edilebilecek ürün satmıyor. Bu ürünlerin bir kısmı oyuncuların oyundan kendi başarılarıyla elde edebileceği şekilde ayarlandı.

Sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler için buraya tıklayın.

Daha fazlası için bizlerle World of UO: Efsaneler'i yaşayın. 2019 Ultima Online sunucusuna davetlisiniz.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız