World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Veterinary

Ünvan: Veterinarian

Sınıf: Hayvan Eğitmeni (Bard / Tamer)

Hayvanların yaralarını sarmak, zehirlerini temizlemek ve onları iyileştirmek içindir. Nasıl bir bandajı oyuncu üzerinde kullanırken Healing gerekiyorsa, hayvan üzerinde kullanırken Veterinary gerekir.

Animal Lore, Veterinary yeteneğinin yardımcısı ve olmazsa olmazıdır, onunla birleşerek hem daha fazla bandaj basar hem 60.0 da zehir temizleme, 80.0 da ise ölü hayvanları resleme özelliği kazanmasını sağlar.

Ayrıca Ahırınızda (stable) daha fazla hayvan barındırabilmenize imkan sağlar.

Bandaj basma hızı Veterinerlik için sabittir ve 2 saniyedir, ayrıca 2 kare uzaktan hayvanınıza bandaj basabilmektesiniz.

Nasıl Ustası Olunur?

0 - 30 arası Animal Trainer vendorundan öğrenilebilir,

30 - 100 arası bir hayvana bandaj basarak kasılır, çalışma alanında bir bull eğiterek onu kırmızı renkli vortexlere daldırın. O yaralandıkça bandaj basın.

Eğer çalışma alanında kasmak gibi bir şansınız yoksa bir White Wyrm bulun, Ilshenar'da Sacrifice - Lake Shire'daki Meer Magelere onu daldırın ve arı bulaşmasını sağlayın. Başarılı bir şekilde bulaşırsa sürekli olarak hayvanınızın canı azalacaktır. Siz de kolaylıkla Veterinary yeteneğini tamamlayabileceksiniz. İşiniz bitince White Wyrm'ınıza bir ateş büyüsü yaparak arıları kaçırabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız