World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Sunucu Giderlerine Ortaklık

Yeni projeleri hayata geçirebilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için bugünden itibaren geçerli olmak üzere oyuncu sponsorluğu sistemini aktif ediyoruz. Sunucu ücretsizdir, öyle de kalacaktır, bahsedilen bu sistem gönüllü bir yardımlaşma sistemidir.

Sunucu giderlerine sağlayacağınız katkılarla "Oyundan elde edilemeyecek" ve "Tek kullanımlık" veya "Zaman sınırlı kullanım olanağı sunan" çeşitli hediyeler kullanımınıza sunulacaktır.

Token Sistemi

Sunucuya yapılan her 10 liralık bağış size 100 token kazandırıyor.

Biriken Tokenleri Kullanmak

Bunun için oyundaki [sponsor komutunu kullanıyorsunuz. Aşağıdaki gibi bir oyun penceresi açılacaktır. Burada yer alan hediyelerden birini seçin. Ne kadar token istediği ve ayrıntılı bilgiler karşınıza çıkacaktır.Premium

Kullanım dışıdır.

Çeşitli Binekler

200 Token karşılığı size özel tahsis edilen bir Minax War Horse veya Silver Steed sahibi olursunuz. Bunlar orjinalindeki özelliklerdedir.Bu bineği size verilen bir kitap ile yönetirsiniz, bu kitap 50 kullanımlık olarak çıkar ve 28 gün boyunca sizin kullanımınıza sunulur.Kitap ile:

- Yeni bir tane oluşturabilir (Kullanım miktarı azalır)
- Yetenek gerekmeden resleyebilir (Kullanım miktarı azalır)
- Yanınıza çağırabilir
- Tamamen silebilir
- Animal Trainer gerekmeden Stable edebilir ve stableden çıkarabilirsiniz.

At, Bonded olarak çıkar ve kendiniz reslediğiniz sürece kullanım miktarı azalmaz. Kullanımı 0 kalan bir kitabı artık kullanamazsınız, süresi bittiğinde kitap otomatik silinir.

NOT: Savaş durumundayken kitabı kullanamazsınız.

Bu hizmet kullanım miktarı kadarınca ve 28 gün boyunca geçerli olacaktır, süre kitabı çantanıza alır almaz başlamaktadır.

Soru - Cevap Bölümü

Soru: Yardımı Nasıl Yapacağım?
Yanıt: Siteden paypal bağlantısını kullanıp 10$ lık bir bağışla 150 token kazanırsınız. Bağışınızı mail adresiniz yoluyla doğruluyoruz. Bu konuda yardım için venus@ultima-strike.com msn adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

Soru: Ödeme yaptıktan sonra hediye tokenlerimi nasıl alırım?
Yanıt: Açıklama kısmına token yüklemek istediğiniz hesap adını ekleyin. Bize ulaştığında o hesaplara token yüklenecektir (1 gün içinde). Bu süreci hızlandırmak için MSN, mail, özel mesaj ya da page yoluyla bize ulaşıp ödeme yaptığınızı bildirebilirsiniz.

Soru: Birden fazla hesaba tokenleri bölüştürebilir miyim?
Yanıt: Evet bölüştürebilirsiniz, ödeme yaptıktan sonra kullanmadan önce bize ulaşın ya da açıklama kısmına hesap adı - miktar şeklinde belirtin.

Soru: Yüklenen tokenleri başkasına aktarabilir miyim?
Yanıt: Hayır, bir karaktere token yüklendikten sonra transfer edilemez.

Soru: Kullandığım bir hediyeyi iade edebilir miyim?
Yanıt: Hayır, ayrıca tokenle aldığınız hediye item sizin sorumluluğunuzdadır, bunlar blessed itemler olup eğer onu kaybederseniz geri iade edilmezler (Buna at kitapları da dahil).

* * *

Hatırlatma: Burada yardımla sahip olunacak şeyler oyundan elde edilemeyecek şeylerdir, aynı şekilde oyundan elde edilebilecek şeyler de hediye olarak verilmemektedir. Ek olarak bu sunucu ücretsizdir, yardım yapan veya yapmayan herkes aynı şekilde sunucu olanaklarından yararlanacaktır.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız