World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Kaos İle Eski Ultima Zamanlarına Dönüş

Merhaba değerli ultima severler,

Yeni bir Age of Shadows macerası bu akşam başlıyor. 29 Ocak 2021 Cuma saat 21.00 itibariyle yeni sunucumuz KAOS açılıyor. Bu makalede sunucuyla ilgili başlangıç için en çok ihtiyacınız olacak bilgileri derledik.

Farklılıklar Neler?

Kaos'ta "kimse güvende değil". Oyunda tek bir harita bulunur: Felucca. Şehirlerden uzaklaştığınızda bir başka oyuncular tarafından saldırılabilir olacaksınız. Yetenek alım hızı, önceki sunuculara göre biraz zor gelebilir. Ancak unutmayın ki yeni bir sunucuda ilk zamanlar en büyük hazzı alırsınız, bu zamanların tadını çıkarmanız dileklerimizle.

Oyun Hesabı Açmak Zorunlu Mu?

Bu sunucuda hesap alımı otomatiktir. İsterseniz oyun hesabınızı worldofuo.com hesabınıza bağlayarak daha güvenlikli hale getirebilirsiniz. Oyun hesaplarına gitmek için siteye giriş yapın ve buraya tıklayın.

Nasıl Bağlanabilirim?

Sunucumuza her türlü client ile bağlanabilirsiniz. En düşük 6.0.1.10 kullanmalısınız. Ancak en üst sürümlerle de oyuna girebilirsiniz. Hatta World of UO, Mobile UO ve Enhanced Client ile de uyumludur!

Bağlantı IP adresimiz login.worldofuo.com, Port: 2593'tür. bknz. Ultima Online Download

Bir Savaşçı Olarak Ne Yapabilirim?

Çok fazla şey. Tüm zindanlar, kayıp diyarlar ve şehirlerin yakınları sizin için birer av merkezi. Dahası, zindanlarda luck gereksinimi olmadan eşyalar düşürmek de mümkün.

Bir Tasarımcı Olarak Ne Yapabilirim?

Eğer terzi (tailor) ya da demirci (blacksmith) iseniz, Topluluk sistemi görevlerini yapmaya başlayarak bodlar elde edebilir ve Runic Kitlere ulaşabilirsiniz.

Bir Eğitmen Olarak Ne Yapabilirim?

Eğitebileceğiniz yaratıkların dünya üzerindeki konumlarına bakmak için buraya tıklayın. Hayvan eğitmenleri için çok zor bir başlangıç olacak. Ancak onların çabaları ile eğitmenlik çok daha kolaylaşacak ve sevgi Britannia'nın dili olacak.

Sonraki Adım Ne Olacak?

"Karanlık Çağ", World of UO: Kaos'un ilk bölümünün adıdır. Bu sezon tamamen savaşçı karakterlere yönelik tasarlanmıştır. Farklı oyun tarzlarına imkan sağlayan kaos, zengin içerik ve deneyimli ekibi ile sizlere kaliteyi sunmaya çalışacak.

İyi eğlenceler.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız