World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Halk Şampiyonu Nedir?

Biliyorsunuz Ilshenar (2. dünya) şampiyonları PS ya da kafa vermez. Spirituality Moongate'ine yakın olan Mushroom Cave'de PS ve kafa elde edilebilecek yeni bir şampiyon alanı belirlenmiştir. Böylelikle Ilshenar'da yani güvenli bir haritada PS ve kafa veren bir şampiyon bulunacaktır.

Mushroom Cave'deki bu şampiyon aktif değildir, onu aktif etmenin yolu özel binek spawn alanlarından (471 nokta) birinde ortaya çıkacak aşağıdaki 3 yaratıktan birini öldürmek ve içinden çıkacak anahtarı almak (Anahtar blessed değildir):- Meraktus the Tormented (Greed)
- Twaulo of the Glade (Power, Venom)
- Ilhenir the Stained (Death, Pain)

Bu yaratıklar UO orjinalinde birer şampiyondur (ML Şampiyonları), fakat bizde ise Blood Elemental'den biraz güçlü ve kolay ölebilen yaratıklardır. Aradığınız anahtarlar bu yaratıklardan çıkıyor. 1 ile 2 gün arasında spawn olmaktadır (Ilshenar'da rastgele bir yerde). Spawn zamanı sitemizde yazmaktadır.

Anahtarlar şampiyonun adını almaktadır:

Key of Greed, Barracoon
Key of Death, Neira
Key of Power, Rikktor
Key of Pain, Semidar
Key of Venom, MephitisAnahtarı aldıktan sonra, şampiyonu aktif etmek istediğimiz bir zaman Mushroom Cave'de bulunan Guardian of Champions üzerine anahtarı bırakıyoruz. Eğer son 24 saat içinde şampiyon aktif edilmediyse aktif olacaktır.Ilshenar Mushroom Cave Şampiyonundan Lord Oaks spawn olmaz, bunun tek spawnı Lost Land'dedir.Ilshenar Mushroom Cave Şampiyonunu anahtar biriktirerek peş peşe kasamazsınız, her iki şampiyon arası 1 günlük bekleme süresi vardır.

Örneğin saat 14:00 da anahtarı verip şampiyonu aktif ettiniz, ertesi gün 14:00 a kadar başka bir anahtar verip tekrar aktif edemezsiniz.

Ayrıca Ilshenar Mushroom Cave Halk Şampiyonuna VALOR basılamaz. Buna karşın PROT atabilirsiniz.

Bu şampiyon GÜVENLİ ALANDADIR, buna karşın siz anahtarı vererek şampiyonu kiralamamaktasınız, herhangi biri zindana gelip şampiyonunuza ortak olabilir. Herkese açıktır.

İlgili Yazılar

Sohbet Odamız

Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Facebook Sayfamız