World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Anti Makro Uygulamaları

Doğrulama Kodu Gerektiren Eylemler

Açık alanda yaratık cesetlerinden ilk çektiğiniz altın, deri, yün ya da cevher türü eşyalar için doğrulama kodu girmeniz gerekir.

Doğrulama kodunu girmek için çıkan ekranda 3 adet eşya eşleştirilmelidir:

Doğrulama Kodunun Girilmesi

Eğer doğru giriş yapılırsa bu ekran 10 - 15 dakika arası size tekrar gösterilmez. Bu süre sonunda yine aynı ekran karşınıza çıkar.

Eğer yanlış giriş yapılırsa 3 - 5 dakika arası yaratık cesetlerinde bulunan altın, deri, yün, cevher türü eşyaları hareket ettiremezsiniz. Bu sürenin sonunda doğrulama ekranı yeniden gösterilir ve tekrar doğrulamanız istenir.

Yukarıdaki düzenleme açık alanlar için geçerlidir. Zindanlarda otomatik altın toplama makrolarına karşı önlem olarak yaratıkların her zaman aynı yerde çıkmaması sağlanmıştır. Zindanda bir yaratık öldürdüğünüzde yerine çıkan yaratık o zindanda çıkabilecek yaratıklardan biri olacaktır.


Hedef Paylaşım Engeli

Sunucumuzda oyuncular arasında parti, guild ya da açık konuşma şeklinde hedef paylaşımı yasaklıdır. EasyUO için hedef belirten 3 ya da 4 karakterli kelimeler paylaşılması yasaklanmıştır.


Seri Işınlanma Engeli

Bu bölümde ışınlanma ile kastedilen bir yerden bir yere büyü ile hareketidir. Bahsedilen büyü Teleport büyüsüdür.

Bir oyuncu bir yere ışınlandığı zaman 5 saniye boyunca tekrar ışınlanamaz. Bu 5 saniyelik süre içerisinde herhangi bir özel vuruş kullanamaz. Ayrıca oyuncu ışınlanarak bola atmışsa, bola attığı kişi kadar bir süre atına binemez.


UOSteam ve Razor'da Kapatılmış Özellikler

Bir oyuncu sunucuya girdiği zaman sunucu tarafından kapatılması istenmiş özellikleri kapatması gerekir. Bunu bağlantı programınızda Negotiate features with server seçeneğini seçerek yaparsınız. Bu seçenek seçilmediyse sunucu 10 saniye içinde sizi oyundan çıkartır.

UOSteam için:

Negotiate features with server

Razor için:

Negotiate features with server

Sunucumuzda aşağıdaki özellikler kapalıdır:

  • Otomatik Loot Yardımcısı
  • Düşman Hedef Paylaşımı
  • Büyü Hedef Paylaşımı
  • Gelişmiş Makrolar
  • Alan Hedef Paylaşımı
  • Zehirlenme Durumu Kontrolü
  • Mevsimleri Değiştirme
  • Hava Durumunu Değiştirme

NOT: Bu sayfada belirtilmeyen makro uygulamaları ile ilgili olarak OYUN KURALLARI'nda belirtilen maddeler dikkate alınacaktır.

İlgili Yazılar

Üye Girişi
Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

{Forum}

Facebook Sayfamız