World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Çalışma Alanı / Newbie Center

Oyun ortamına daha hızlı uyum sağlayabilmeniz için inşa edilen çalışma alanı, sizin oyunda ilk başlangıç noktanızdır. Burada bulunabilmek için bazı şartları yerine getiriyor olmanız gereklidir.

  • Yetenek toplamı 700 etmemiş olmak
  • Masum birini öldürmemiş olmak (kill sıfır olmalı)
  • Yanınızda ya da ahırınızda (stable) hayvan bulunmaması
  • Power Scroll kullanmamış olmak


Bu kuralları sağladığınız sürece herhangi bir geçiş kapısı (moongate) yoluyla bu alana girebilir ve çıkabilirsiniz. Çalışma alanında aşağıdaki yeteneklerle ilgili çalışma alanları mevcut.

Savaşçı ve Veteriner - Swordsmanship, Fencing, Mace Fighting, Archery, Wrestling, Parrying, Anatomy, Tactics, Veterinary yeteneklerini savaşçı çalışma odasında kasabilirsiniz. Burada Training Vortex adındaki sonsuz canlı yaratıklar bulunur. Bunlara vurarak yeteneğinizi arttırırsınız.

Hayvan Eğitmeni - Animal Taming, Animal Lore yetenekleri için eğitilemeyen fakat yetenek kazandıran Training Horse'lar bulunmaktadır. Bu çalışma atları belli yetenek aralığında sizlere yetenek verir ve hızlıca bu yeteneklerinizi arttırırsınız.

Diğer Alanlar - Mining, Lumberjacking, Snooping yetenekleri için de çeşitli alanlar bulunmaktadır. Bu alanlardan ilgili yetenekleri yükseltme şansına sahipsiniz.

Özel Alanlar - Küçük bir bölümde Ettin, Harpy, Earth Elemental, hemen yanında Sheep ve Bull (yün ve deri elde edebilmek için) ve Savaşçı-Eğitmen alanları ortasında kalan alanda para kasmanızı sağlayacak Solenler ve Hayaletler ile de eğitimlerinize yardımcı olabilirsiniz.

Çalışma alanındaki işiniz sona erdiğinde hemen doğduğunuz yerde bulunan muhafıza bir kere tıklayın ve çıkan menüde TALK 'ı işaretleyin. Gelen pencerede Luna, Moonglow BOD merkezi ve Britain seçeneklerinden birini seçip onaylayın. İşte oradasınız!

Sohbet Odamız

Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Facebook Sayfamız