World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Bayrak Kapmaca (CTF)

Etkinlik Zamanı: Her Akşam 21.00

Otomatik bir etkinliktir. Saat 21.00 - 21.03 arasında kayıtlar başlar. Duyuru yapıldığı zaman [katil yazarak katılma talebinde bulunursunuz. Herhangi bir savaşçı yeteneğe sahip karakter yarışmaya katılabilir.

Etkinlik başladığı zaman etkinlik alanına alınırsınız. Sizin için rastgele bir takım belirlenir. O takımın kıyafetini üzerinizde taşırsınız.

Toplam 2 takım vardır. Bunlar: Mavi ve Kırmızı. Her takımın koruması gereken bir bayrağı vardır:

CTF

Takımların yapması gereken kendi bayrağını rakip takım oyuncularından korumak ve karşı takımın bayrağını kendi bayrağınızın yanına getirmektir.

Rakip takım bayrağını ele geçirmek için rakip takım bayrağına iki defa tıklamanız yeterlidir:

CTF

Bu durumda renginiz değişir ve takım oyuncuları sizi daha kolay fark eder. Bayrak çantanızda hareket ettirilemez bir halde olacaktır.

Kendi bayrağınızın yanına geldiğinizde çantanızdaki rakip takım bayrağına iki defa tıklayın ve kendi bayrağınızı işaretleyin. Bu durumda takım olarak bir sayı kazanacaksınız:

CTF

Takımlardan biri 3 puan aldığı zaman oyun tamamlanır.

Rakip takım oyuncuları size saldırabilir ancak siz kendi takım oyuncularınıza saldıramazsınız. Öldüğünüz zaman bir bilgi ekranı gelir:

CTF

Bu bilgi ekranına OKAY dediğiniz zaman bulunduğunuz yerden anında tekrar canlanırsınız. 10 saniye boyunca kimse size saldıramaz, siz de onlara saldıramazsınız. Bu sürede tekrar hazırlanmalısınız.

Etkinliğe başladığınız anda üzerinizde olan kıyafetler otomatik olarak giydirilir. Bunun dışında hazırlıklarınızı tamamladığınızda etkinliğe kaldığınız yerden devam edersiniz.

Kazanan takımın oyuncusu 1500 Paragon Puanı kazanır. Ayrıca kazanan takım 1.si 30,000, 2.si 20,000 ve 3.sü 10,000 altın alır. Diğer takım oyuncuları 3,000 altın telafi ödülü alır. Ayrıca 1. olan oyuncu Ticket kazanır.

İlgili Yazılar

Sohbet Odamız

Seviye Sınıfı Liderleri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Forumdan Son Mesajlar

Facebook Sayfamız