World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Savaşçı Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Angel'STeaRFTH79157570
2Grodar628870
3Cabir S'nmz57113340
4Drazek5016960
5Enamorame5016620
6Coumadin De'lie Tronje49139590
7Tayyipdaroglu4647300
8Jr GoduMan BABA469600
9Kontes44120900
10Cemalettin Hanzo4489035
11Tigin Delibas-447310
12FroStt'Er43115320
13Gangsta's Prdise4393420
14Amsterdam4238870
15CoCa My'Party4188550
16XheraT4141720
17Forever Exalted4140720
18Maria S'angela4120545
19Hannibal4118740
20Aragorn412900
21ekmekarasiJB Aymazoglu411370
22Harsh Aufseher4097580
23DarK SultaN4070480
24Rias Gremory Dalaksiz4057155
25Arkasis Dalaksiz4056290
26TIKIR El Turco4055545
27Serenity NuWa4052460
28Bam Bam Arcason4048680
29Jessica S.cott4031640
30Simon Adebisi4031350
31The Catalyst4030300
32Parthenios Risus4029740
33Marie Curie4026450
34Wagner De'Luca4022091
35Xzex4021840
36Oliver Queen4018450
37Bozkurt Efe Han-4017470
38Ametiva4012480
39BraZZers Company4010460
40Unruly 409500

Seviye Sınıfı Liderleri

Turnuva Birincileri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Forumdan Son Mesajlar

Facebook Sayfamız