World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Hayvan Eğitmenliği Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Lisandra1041751700
2Calvin Klein1041751600
3Bloom1041751600
4Emily1041750150
5Groot Dalaksiz95316700
6Eva Angelina923920
7Angel Creyala9017750
8Ryan Chaplin84679130
9Jessica Marciano84541260
10Shizofren Dalaksiz84129240
11Ustad8475800
12Maersk83662130
13Of'the'Setsuka Tronje83642930
14Tyche83616400
15Troll83519520
16Olga8383340
17Pelin Karahan82886060
18Esa Risus82531650
19Mihriban82460920
20Hypatia82165610
21Lamborjihini8213440
22Easy Money Jhon811020800
23Yapi Kredi81977260
24Antigone81964360
25KRAL COBRA81897640
26Hal Doran81746580
27Lara Serina81642520
28Karisma Bendee-81405480
29Coco Schwarz81226960
30Jessica81155940
31Vakko Acquaintance8188520
32Brisingr Dalaksiz8155760
33Dafiexls'S8127760
34S'ara80787500
35petibor ilyas80773650
36Esmeralda80514510
37Carmen80376760
38Shadow Fiend80104110
39Angel Killer8079000
40Grim Rider8078210

Seviye Sınıfı Liderleri

Turnuva Birincileri

Haftanın En İyileri

Etkinlik Birincileri

Günün Yaratığı

Ayın Resmi

Bizi Destekleyin

Forumdan Son Mesajlar

Facebook Sayfamız