World of UO
Ücretsiz Olarak Oyna login.worldofuo.com: 2593

Büyücü Sınıfı Liderlik Tablosu

#OyuncuSeviyeDeneyim
1Herzeleid De'lie Tronje49143020
2Lenny4922400
3Maria Aymazoglu4810660
4Erhan KSK4652095
5Cenabettin Hanzo45124940
6Trianon4575400
7Laili Risus4525670
8Ambulance457170
9Dimmu Artaxata454875
10No PerFeCt451300
11IsimBulPageAt44119100
12Karasu44115940
13Pyth'agoras Unhallowed44108620
14JackaL My'Party44107440
15Beatrice Tinsley Tronje4488900
16Squad43115010
17Barracuda EviL4395200
18Mathilda Unhallowed439420
19Ownage.Com-4172860
20Kamuran Akkor-4162840
21IsimBulPageAt4136880
22Manyaq El Turco4123140
23Trojen WarLike418320
24Bathory Hanzo Aymazoglu4069780
25Myrjala Darkeyes4033630
26Hayrettin4032560
27Hulya Avsar Delibas-4027340
28Catlak Melahat Risus4022095
29Professional's Tronje4018865
30Adrenalynn-4017230
31Magneto Affetmez4016440
32Arminas Nomak Risus4016090
33Synaistesia Unhallowed4013560
34NyTles CristiNa4012995
35IsimBulPageAt4010940
36Jasmy De'Blood408790
37HeSeN De'ManiaC408025
38Diferansiyel407700
39Kam Tietoejoe406840
40Favretto Risus405760

kartal klima servisi ataköy escort- gay porno